Zabieg MonaLisa Touch jest rozwiązaniem dedykowanym kobietom w każdym wieku:

  • kobietom młodym, u których głownie poród naturalny, zwłaszcza kolejny, może spowodować rozluźnienie tkanek pochwy i prowadzić do zespołu rozluźnienia pochwy. Może to powodować zmniejszenie odczuwania satysfakcji z seksu, zdarza się też, że po porodzie pęcherz odmawia posłuszeństwa i młoda mama ma problem z utrzymaniem moczu.
  • kobietom w okresie menopauzy, gdy narządy intymne kobiet ulegają procesom starzenia, związanym ze spadkiem poziomu estrogenu. Nawet 50% kobiet po menopauzie skarży się na typowe objawy atrofii narządów płciowych, takich jak: suchość pochwy, ból podczas stosunku płciowego, podrażnienia objawiające się swędzeniem i pieczeniem czy wysiłkowe nietrzymanie moczu.
  • kobietom dojrzałym zmagającym się np. z problemem nietrzymania moczu. Jest to problem na tyle wstydliwy, że często pomijany milczeniem. Szacuje się, że 1 na 4 kobiety cierpi, cierpiała lub będzie cierpieć z powodu nietrzymania moczu.
  • kobietom w każdym wieku borykającym się z deformacją oraz asymetrią warg sromowych.  Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe są częstym problemem estetycznym dla kobiet i mogą być przyczyną dolegliwości związanych z codziennym funkcjonowaniem, uprawianiem sportu i aktywnością seksualną.

ROZWIĄZANIE

Korekcja tych defektów, w zależności od rodzaju problemu lub stopnia jego zaawansowania, możliwa jest dzięki nieinwazyjnym lub chirurgicznym procedurom wykonywanym laserem MonaLisa Touch™: