Punkt G (z ang. G-Spot) potencjalnie znajduje się na przedniej ścianie pochwy. Miejsce to uważane jest za jedną z najbardziej erogennych stref ciała kobiety. Głównym celem zabiegu powiększania Punktu G jest intensyfikacja doznań seksualnych związanych ze stosunkiem płciowym.

Na czym polega zabieg?

Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie kilka minut, a wizyta w gabinecie nie przekracza 30 minut. Już w 4 godziny po zabiegu kobieta może prowadzić normalną aktywność seksualną, często już o zwiększonej intensywności.

Wskazania:

Zabieg jest skierowany zarówno do kobiet zadowolonych ze swojego życia intymnego, ale pragnących wzmocnić swoje doznania, jak również do kobiet niezadowolonych ze swojego życia seksualnego i z całkowitym brakiem orgazmu pochwowego.

Efekty zabiegu

Jaki jest efekt zabiegu?

Około 90% kobiet po zabiegu odczuwa znaczne wzmożenie przyjemności seksualnej. Efekty utrzymują się kilka miesięcy, jednak należy zaznaczyć, że różnią się wśród pacjentek.