Poradnia Gemma to zespół najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej, perinatologii, genetyki klinicznej, położnictwa, którzy na co dzień praktykują w wielu szpitalach.

Naszym Celem jest skupianie profesjonalistów, których dorobek zawodowy i naukowy przekłada się na bardzo wysoki i kompleksowy poziom usług świadczonych w naszej placówce. Równie ważne jest to, że są oni pasjonatami w swoich dziedzinach. Nasi lekarze uaktualniają swoją wiedzę na konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu wszelkie nowinki medyczne mogą być efektywnie przenoszone na teren Poradni z korzyścią dla naszych Pacjentek.

Jako pierwsi w Kielcach rozpoczęliśmy wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem ultranowoczesnego, znanego z telewizyjnych programów o medycynie estetycznej lasera MonaLisa Touch włoskiej firmy DEKA, który jest nowoczesną alternatywą do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych i terapii hormonalnych.

Zabiegi wykonuje lekarz specjalizujący się w zabiegach z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Dbając o najwyższy standard przeprowadzanych zabiegów, regularnie uczestniczy w licznych specjalistycznych szkoleniach oraz kongresach z dziedziny ginekologii i ginekologii estetycznej. Posiada certyfikaty technik laserowych systemem MonaLisa Touch, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej.

Badania ultrasonograficzne oraz diagnostyka inwazyjna wykonywana jest w naszym Centrum przez doświadczonych lekarzy specjalistów posiadających certyfikaty The Fetal Medicine Foundation. Posiadanie certyfikatów to jeden z najważniejszych kryteriów, zapewniających wiarygodność przeprowadzanych badań prenatalnych.

Lekarze pracują na wysokiej klasy aparatach USG firmy GE. Do kalkulacji wyników służy program komputerowy do oceny ryzyka – program ASTRAIA. Jest on jednym z dwóch programów, spełniających wymogi FMF.

Każda pacjentka może także skorzystać z konsultacji z pracującymi w naszym Centrum lekarzami specjalistami genetyki klinicznej, w celu omówienia wyników swojego badania czy problemów o podłożu genetycznym.