Laser MonaLisa Touch™

Trudne porody, okres menopauzy, problem nietrzymania moczu czy też nieatrakcyjna budowa anatomiczna mogą powodować zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu ciała kobiety. To z kolei wpływa na spadek jej samooceny, zamknięcie w sobie i unikanie kontaktów intymnych. Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, coraz częściej można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W ten sposób można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™.

Używany w naszym Centrum MonaLisa Touch™ laser SmartXide2 V2LR został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Jego producentem jest włoska firma DEKA, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu technologii laserowych. Powstała w 1981 roku, stając się natychmiast liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń laserowych przeznaczonych dla rynku medycznego.

SmartXide2 V2LR to innowacyjny system laserowy CO2 przeznaczony do zabiegów modelowania pochwy i sromu (V2LR – Vulvo-Vaginal Laser Reshaping) umożliwiający odmłodzenie tego rejonu ciała, zarówno w znaczeniu kosmetycznym, jak i funkcjonalnym, stanowi przełom w walce z dolegliwościami okolic intymnych u kobiet w każdym wieku. Jest to rozwiązanie dla wszystkich Pań pragnących uniknąć skutków ubocznych farmakoterapii oraz powikłań i długiej rehabilitacji związanej z zabiegami operacyjnymi.

Zabiegi MonaLisa Touch™ laserem SmartXide2 V2LR charakteryzuje:

Bezpieczeństwo

W trakcie zabiegu energia lasera rozlokowana jest miejscowo na ściankach pochwy w postaci punktów wielkości 200 mikronów. Laser działa jedynie na kilka procent powierzchni tkanki, co w istotny sposób wpływa na proces regenegacji. Minimalna inwazyjność. Specyficzna struktura impulsu umożliwia właściwą penetrację tkanki łącznej przez energię lasera CO2 w celu aktywacji regeneracji i nie stanowi ryzyka dla sąsiadujących tkanek i organów.

Bezbolesność

Zabieg MonaLisa Touch™ jest zupełnie bezbolesny wewnątrz pochwy i dobrze tolerowany przez okolicę przedsionka pochwy i sromu. Właściwości skanujące systemu DEKA HiScan V2LR zapewniają bardzo szybki przebieg zabiegu na tkance pochwy. Uzyskanie prawidłowej i głębokiej stymulacji zajmuje zaledwie kilka do kilkunastu minut.

Unikalność

SmarXide2 jest pierwszym i jedynym systemem laserowym przeznaczonym do redukcji atrofii i poprawy elastyczności pochwy. MonaLisa Touch™ jest zastrzeżoną marką firmy DEKA.

Skuteczność

MonaLisa Touch™ to jedyna procedura potwierdzona nie tylko badaniami klinicznymi, lecz również histologicznymi i ultrasonograficznymi. Tkanka pochwy regenerowana jest dzięki głębokiej stymulacji osiągniętej poprzez unikalne połączenie specyficznej wiązki lasera CO2, struktury D-Pulse oraz odpowiedniego nasilenia emisji.